Audio produkcia | studio23

Audio Produkcia Viac

Hlasová produkcia

Často si ani neuvedomujeme aké je dôležité správne zvoliť hlas. Vyberte si živý, tajomný alebo drsný aby vytvoril tú správnu atmosfréru.

Narozprávajte text k reklame alebo inému videu vo vysokej kvalite tak aby si zachovala svoju myšlienku. Spolupracujeme s hercami ktorých hlasy poznáte z reklám.


Správne nahraná audio kniha vyniká nie len čistotou zvuku, ale aj hĺbkou a dynamikou ktorá sa dá dosiahnuť len kvalitnou post produkciou


Stretli ste sa s inojazyčným audiovizuálnym dielom a hladáte profesionálnu pomoc? Naša dabingová produkcia sa postará o preklad, aranž, nahrávanie a dosadenie zvuku do želaného formátu zadávateľa.

Hudobná produkcia

Máme skúsenosti so širokou škálou hudobnej produkcie. Kontaktujte nás s Vašimi požiadavkami.

Analógová

Zvuk hudobných nástrojov vynikne iba v štúdiách s vysokou akustickou kvalitou a keď sú nahrané na tú správnu techniku.

Digitálna

Preferujete virtuálne nástroje? Nikdy nekončiace efekty a produkciu v digitálnom prostredí? Pripravíme Vám varietu digitálnych hudobných inštrumentov, efektových slučiek, MIDI kompozíciu aj kvalitnú digitálnu postprodukciu využívajúc ‘’art of craft’’ softwareové zázemie.

Džingle

Kvalitná znelka je neodmysliteľná súčasť každej relácie pretože jej pridá osobitý charakter a jedinečnosť.

Sample / foley art

Nahrávanie ruchov je súčasťou každej profesionálnej filmovej produkcie, či už ide o pomalé kroky v napínavej scéne, alebo zvuk dažďa padajúci na chodník.